Хочете зробити капітальний ремонт вихлопної системи автомобіля, у нас на сайті ви можете підібрати якісні сполучні труби вихлопу, включаючи поворотні кути і саму вихлопну трубу. На цій сторінці ви можете придбати кути монтажні системи глушника з внутрішнім діаметром 76 мм. Дані кути розраховані на поворот на певну величину градусів, і ви можете відразу придбати поворот з потрібною величиною кута.

Монтажні кути вихлопної системи Ø 76 представлені в різному виконанні. Ви можете придбати кути зі стандартною для вихлопу товщиною стінки, виготовлені з вуглецевої чорної сталі.

У нашому асортименті також є кути виготовлені з алюмінізірованної сталі (сталі покритої шаром алюмінію на всіх поверхнях), або оцинкованої сталі. Можна підібрати дорогий варіант з нержавійки. Варіанти з захисним покриттям дозволяють збільшити опір корозії і іншим агресивним середовищам, що позитивно позначається на терміні служби.

Купити кут діаметром 76 мм просто, вам достатньо заповнити форму зворотного зв’язку на нашому сайті і наш менеджер зв’яжеться з вами і допоможе у виборі, а також відповість на всі ваші запитання.