Ви розраховуєте купити якісні сполучні компоненти вихлопної системи для вашого автомобіля, тоді наш сайт вам може допомогти в цьому. Ми пропонуємо з’єднувальні та інші комплектуючі для системи глушника в широкому асортименті, який охоплює практично всі легкові автомобілі, вітчизняного або зарубіжного виробництва.

В даному розділі ви можете підібрати для ремонту вихлопної системи вашого авто вигини глушника. У нас представлені вигини (кути) самих різних діаметрів вхідного/вихідного патрубків, а також різні за величиною повороту кута вироби. Кут глушника слід вибирати виходячи з особливостей вихлопної системи саме вашого автомобіля, а саме в залежності від моделі та марки, типу кузова і року випуску, об’єму двигуна і типу паливної системи. Важливим параметром є діаметр труби кута повороту в цьому випадку.

Кути глушника ми пропонуємо в різному виконанні. У нас в асортименті є вигини з якісної чорної сталі, або ж вироби виготовлені з алюмінізірованної сталі (сталі покритої шаром алюмінію). Ви завжди можете розраховувати на належну величину товщини стінок патрубків кутів.

Зробити замовлення кута можна безпосередньо за допомогою нашого сайту, для цього достатньо зв’язатися з нами.