Доставка

Наш інтернет магазин здійснює доставку замовленої у нас продукції в будь-які регіони країни, де працюють транспортні перевізники. Відправка замовлень здійснюється щодня в робочі дні, і якщо ви зробите замовлення в першій половині дня, то вашу покупку ми зможемо відправити в цей же день, за умови, що всі позиції є в наявності на нашому складі. Термін відправки замовлень нашим клієнтам не перевищує 3-х робочих днів.

Доставка компонентів вихлопної системи здійснюється за рахунок Покупців, крім випадків окремо обумовлених з нами.

Ми працюємо з наступними транспортними перевізниками:

– транспортний перевізник – “Нова пошта” (novaposhta.ua). Відправка замовлень в той же день при підтвердженні покупки до 12-00;

 – транспортний перевізник – “Інтайм” (intime.ua). Відправка замовлень в той же день при підтвердженні покупки до 15-00 год. Можлива відправка замовлення післяплатою;

 – транспортний перевізник – “Делівері” (delivery-auto.com). Відправка замовлень в той же день при підтвердженні покупки до 15-00.

При відправці замовлення післяплатою всі витрати з пересилання грошей за покупку назад нам бере на себе Покупець.

Щоб правильно вказати того транспортного перевізника, та то відділення у вашому місті, яке вам найбільше підходить, розгляньте детальніше мережу відділень отримання доставки в вашому місті на офіційних сайтах перевізників.