Кути глушника

Ви запланували зробити капітальний ремонт вихлопної системи вашого автомобіля, або ви хочете оптимізувати вихлоп і встановити прямоточні компоненти (тюнінг), у нас ви можете придбати універсальні сполучні труби. У цьому розділі ми пропонуємо кути ремонтні глушника.

Кути глушника служать для зміни напрямку руху відпрацьованих газів по системі вихлопу. Цей компонент вихлопної системи зустрічається практично у всіх моделях автомобілів. Ви можете купити кути глушника в нашому інтернет магазині для самих різних моделей і марок автомобілів. Кути вихлопної системи підбираються під конкретну модель авто індивідуально. Вони відрізняються кутом нахилу, а також діаметром трубок і загальною довжиною кута. Найбільш важливим показником є ​​діаметр трубки кута, такий діаметр повинен бути підібраний в точній відповідності з технічними характеристиками двигуна, його потужності і типу.

Найбільш часто кути глушника потрібні при комплексому ремонті вихлопної системи, а також у випадках, коли ви хочете встановити прямоточні компоненти вихлопу замість стічних. Нашим покупцям ми пропонуємо кути вихлопу ремонтні вітчизняних українських виробників, а також європейських брендів за оптимальними цінами.

У нашому асортименті можна вибрати кути глушника, виготовлені з якісної чорної сталі необхідної товщини, такі кути приварюються до з’єднувальних трубок глушника і при якісному з’єднанні зможуть послужити вам довгий термін. Якщо ви хочете поставити сполучні компоненти вихлопної системи, що мають антикорозійний захист, то у нас можна вибрати такі варіанти деталей.

Каталог кутів вихлопної системи різних діаметрів

Європейський стандарт захисту елементів вихлопної системи від корозії та інших агресивних середовищ є покриття декількома шарами поверхні виробу шаром алюмінію. Для прикладу, у нас ви можете купити польські кути глушника з алюмінізаціей. Алюмінієвий шар наносять в заводських умовах, після спеціальної обробки поверхні стали. Таке покриття дозволяє збільшити термін експлуатації виробу, і при цьому за вартістю його цілком можна порівняти з кутами зі звичайної чорної сталі.

Кути українського виробництва можуть мати антикорозійне покриття у вигляді шару цинку. Цинк також наноситься в заводських умовах після спеціальної підготовки поверхні листа сталі. Як і алюмінієве покриття, цинкування грає ту ж роль, захист від корозії й інших агресивних середовищ.

Ви хочете купити у нас сполучні компоненти вихлопної системи і кути глушника, тоді вам слід зв’язатися з нами, і ми допоможемо вам зробити замовлення і в найкоротші терміни відправимо вам вашу покупку.