Труба для вихлопної системи автомобіля

Ви хочете зробити повний ремонт вихлопної системи вашого автомобіля з заміною всіх його компонентів, тоді сполучні труби у вас є можливість купити в нашому інтернет магазині. Ми пропонуємо з’єднувальні труби універсальні, які підходять для самих різних марок і моделей зарубіжних і вітчизняних автомобілів за вигідними цінами. Наші труби для вихлопної системи підійдуть при капітальному ремонті, а також у випадках, коли ви хочете встановити прямоточні комплектуючі, які оптимізують роботу системи глушника.

При виборі труб сполучних найбільш важливим параметром є їх діаметр. Діаметр труби слід підбирати відповідно за технічними характеристиками двигуна автомобіля, а саме його типу і потужності. У нас ви можете знайти труби сполучні вихлопної системи вітчизняних і зарубіжних виробників.

Найбільш поширений варіант сполучних універсальних труб це труби, виготовлені з якісної звичайної стали стандартної товщини. Однак у вас є можливість придбати труби для вихлопної системи з антикорозійним покриттям. В європейських країнах прийнято антикорозійне покриття компонентів вихлопу робити алюмінієвим. У нашому магазині такі труби представлені відомим польським брендом Polmostrow. Подвійний шар алюмінію, так звана алюмінізація, в заводських умовах наносяться за спеціальною технологією на поверхню стали. Це дозволяє збільшити термін експлуатації виробу за рахунок опору корозійним процесам і іншим агресивним впливам. Українські виробники також використовують антикорозійне цинкове напилення. Сталь спеціально обробляється і на її поверхню наноситься цинковий шар. Позитивним моментом універсальних труб системи вихлопу з антикорозійним напиленням є їх близька вартість з аналогічними виробами зі звичайної чорної сталі. Якщо ви вирішите встановити такий варіант комплектуючих в ваш автомобіль, то вам не доведеться особливо переплачувати.


Великий вибір прямих труб для вихлопної системи автомобіля.


Ви зацікавлені в покупці труб універсальних для вихлопної системи вашого автомобіля, тоді ми підберемо для вас потрібні по довжині і діаметру варіанти.

Для автомайстерень і магазинів автозапчастин діють спеціальні пропозиції. Ми працюємо безпосередньо з заводами виробниками, тому готові запропонувати вигідні ціни та цікаві варіанти співпраці оптовим покупцям!