Сполучні труби вихлопної системи, також як і інші елементи вихлопу можуть приходити в непридатність і вимагають заміни. Система глушника функціонує в украй агресивних умовах, тому періодично вимагає заміни, це безпосередньо стосується і сполучних труб.

Несприятливі фактори, що діють на систему вихлопу:

  • висока температура відпрацьованих газів, а також різкі перепади температури і вологості в дощову або снігову погоду;
  • постійні механічні коливання при русі і роботі двигуна, а також ударні імпульси, що виникають при детонації паливної суміші в камерах згоряння;
  • сіль на дорогах в зимовий час, а також інші реагенти, які зменшують термін служби деталей вихлопу;
  • механічні подряпини і дрібні пошкодження, що з’являються при контакті проїжджої частини з елементами вихлопу під час руху.

Згодом, необхідність ремонту з’являється для всіх компонентів вихлопу. І якщо ви зіткнулися з проблемою комплексного ремонту всієї системи глушника, то якісні та недорогі труби ви можете купити за допомогою нашого сайту.

У цьому каталозі ми пропонуємо труби вихлопної системи прямі в алюмінізірованному виконанні. На поверхню металу за допомогою спеціальної технології в заводських умовах наноситься шар алюмінію. Це дозволяє істотно поліпшити опір корозії виробу і збільшити термін його експлуатації. Примітною деталлю є несуттєве збільшення вартості труби в порівнянні з аналогічним виробом зі звичайної чорної сталі.

Ми пропонуємо труби вихлопу алюмінізірованні з різними внутрішніми діаметрами перетину. Це дозволяє підібрати потрібну запчастину для будь-якого вітчизняного або зарубіжного автомобіля.

Якщо у вас є питання або ви хочете замовити трубу глушника, то вам достатньо заповнити просту форму звернення до нас, розміщену у нас на сайті.