Якісні компоненти вихлопної системи це завжди запорука правильної роботи двигуна. У нашому інтернет магазині ви маєте можливість підібрати сполучні труби системи вихлопу до вітчизняних і зарубіжних автомобілів. Ми пропонуємо деталі українських і західноєвропейських відомих виробників. У нас в асортименті ви можете підібрати труби вихлопної системи, кути глушника, а також інші універсальні компоненти.

Представлена ​​продукція носить універсальний характер і прекрасно підійде для капітального ремонту вихлопної системи, а також у випадках, коли ви вирішили здійснити тюнінг системи вихлопу вашого автомобіля. Наші фахівці  допоможуть вам вибрати потрібні сполучні компоненти вихлопної системи в разі, якщо ви вмонтовуєте прямоточний (спортивний) вихлоп.

У нас в асортименті ви можете підібрати сполучні труби потрібного вам діаметра. Дотримання діаметра труб системи вихлопу є важливим фактором, так як важливо не допустити появи зворотного тиску відпрацьованих газів вище допустимого параметра, встановленого виробником авто. Діаметр сполучних труб слід підбирати залежно від характеристик двигуна, його типу, потужності і т.д.

Ви можете підібрати в нашому магазині компоненти вихлопної системи, виготовлені зі стандартної якісної чорної сталі, або такі, що мають антикорозійне покриття. Таке покриття наноситься строго з дотриманням заводської технології на всі поверхні сталевого листа. Це дозволяє відчутно підвищити опірність наших труб корозії та інших негативних факторів, які з’являтимуться в процесі експлуатації автомобіля. Труби глушника з антикорозійним покриттям представлені в нашому каталозі виробами відомого польського бренду Polmostrow. Тут захисне покриття становить алюміній (алюмінізація). Для даних компонентів українських виробників, антикорозійним напиленням служить цинк.

Ви хочете за вигідними цінами купити компоненти вихлопної системи для вашого автомобіля, тоді звертайтеся до наших менеджерів. Ми надамо вам кваліфіковану консультацію і допоможемо зробити замовлення. Для оптових покупців ми готові запропонувати спеціальні умови співпраці.

  Підібрати глушник або вихлопну систему на автомобіль.