Ви плануєте зробити комплексний, капітальний ремонт вихлопної системи автомобіля з заміною з’єднувальних труб, тоді вам можуть знадобитися спеціальні поворотні кути. Такі кути в нашому інтернет магазині представлені в асортименті і мають різні кути повороту. Кути представлені з точним градусом повороту, що забезпечує зручність монтажу.

У точці формування кута, сталь не має деформацій (гармошки), а сам поворот зберігає величину внутрішнього діаметра незмінною. Це дозволяє мінімізувати опір, що виникає при проходженні повороту вихлопними газами.

Тут на цій сторінці нашого інтернет магазину ми пропонуємо поворотні кути з внутрішнім діаметром 63 мм. При виборі діаметра, слід враховувати його відповідність технічним параметрам двигуна.

Кути вихлопної системи пропонуються в різному виконанні. Ми пропонуємо кути поворотні з вуглецевої чорної сталі, сталі з покриттям (оцинкування, алюмінізація), а також нержавіючої сталі.

Якщо ви хочете вибрати кут вихлопної системи потрібного вам градусу повороту з діаметром 63 мм, вам досить просто звернутися до наших фахівців. Ми допоможемо вам підібрати потрібний варіант.