При комплексному, капітальному ремонті вихлопної системи з заміною деяких з елементів (резонатора, глушника і т.д.), вам знадобляться спеціальні поворотні кути. Такі кути мають точний градус повороту, що забезпечує точність і зручність монтажу. Також наші кути системи глушника не порушують величину внутрішнього діаметра на вигині, що дозволяє в цій точці відпрацьованим газам рухатися з постійною швидкістю.

В даному розділі нашого інтернет магазину ми пропонуємо поворотні кути з внутрішнім діаметром 60 мм. Діаметр підбирається в точній відповідності з характеристиками двигуна.

Кути пропонуються в різному виконанні і за різними цінами. Є якісні кути поворотні з стандартної вуглецевої чорної сталі. В асортименті присутні алюмінізовані (покриті захисним алюмінієвим шаром) кути, а також кутові сполучні елементи вихлопу з нержавіючої сталі. Будь-які кути розраховані на тривалий термін експлуатації.

Вибрати кут вихлопної системи потрібного вам градусу повороту не важко, вам досить просто звернутися до нас за допомогою форми на нашому сайті, або ж за вказаними телефонами.