Ви плануєте капітальний ремонт вихлопної системи автомобіля з установкою нових з’єднувальних труб, тоді в нашому інтернет-магазині ви можете придбати все необхідне і в асортименті. Тут, в цьому розділі ви можете придбати кути монтажні системи глушника з внутрішнім діаметром 50 мм. Кути вже спеціально розраховані на поворот на певну величину градусів, при цьому сам поворот виконаний таким чином, щоб внутрішній діаметр зберігав незмінну величину.

Кут Ø 50 представлений в різному виконанні. Є варіант кута зі стандартною для сполучних труб вихлопу товщиною стінки і виготовлений з якісної вуглецевої чорної сталі. Кут розрахований не менше ніж на 5 років експлуатації. Також ви можете придбати кут виготовлений з алюмінізірованої сталі (сталі покритої шаром алюмінію на всіх поверхнях). Такий варіант дозволяє збільшити опір корозії і іншим агресивним середовищам, що позитивно позначається на його терміні служби.

Замовити кут діаметром 50 мм зовсім не складно, вам достатньо заповнити форму зворотного зв’язку на нашому сайті і наш менеджер зв’яжеться з вами і допоможе у виборі, а також відповість на ваші запитання.