Для ремонту вихлопної системи автомобіля у нас ви можете підібрати сполучні кути. Кути вихлопної системи дозволяють коректно провести вихлопний тракт під кузовом автомобіля з урахуванням особливостей марки і моделі, а також типу кузова авто. Такі кути будуть необхідні при комплексному ремонті вихлопу, а також при установці універсальних компонентів, або модернізації системи глушника до прямоточного (спортивного) варіанту.

Вигин вихлопної в цьому розділі ми пропонуємо з діаметром вхідного і вихідного патрубка 45 мм. Залежно від необхідної величини повороту, в нашому асортименті є кути на різні градуси. Вигин вихлопної труби ми пропонуємо в різних виконаннях. Ви можете вибрати поворот, виконаний з якісної вуглецевої чорної сталі з товщиною стінок стандартної для вихлопних систем величини. Також у нас в асортименті присутні кути, виготовлені з алюмінізірованої сталі, здатної тривалий час чинити опір корозії.

Щоб зв’язатися з нами і вибрати потрібні вам кути або інші елементи системи відведення, вам досить просто заповнити запропоновану на сайті форму.