При ремонті вихлопної системи автомобіля не завжди вдається встановити стандартний глушник або резонатор, або будь-яку іншу деталь таким чином, щоб вона стала на «рідне» місце без проблем. Часто доводиться вдаватися до переробок, зварювальних робіт та встановлення універсальних або нестандартних запчастин. В цьому випадку необхідно забезпечити коректні з’єднання в тракті вихлопної системи.

Такі сполуки можна зробити знімними, якщо використовувати фланець вихлопної системи. Фланець глушника або резонатора приварюється до з’єднувальних труб, а потім через прокладку герметично прикручується одна деталь вихлопу до іншої. Таке з’єднання буде надійним і довговічним.

У нашому інтернет магазині ви можете фланець на глушник купити за вигідною ціною. Ми пропонуємо фланець вихлопної труби, а також фланці на глушник, резонатор, каталізатор, замінник каталізатора, фланці на гофру глушника, з’єднувальні фланці на приймальню трубу і інші вироби. Наші з’єднання вихлопної системи можуть вам знадобитися і при монтажі специфічних деталей вихлопної системи, які служать поліпшенню або оптимізації її роботи. Наприклад, стронгери, прямоточні (спортивні) компоненти.