Труба для глушника, Київ

При ремонті вихлопної системи автомобіля часто потрібна заміна сполучної, а також вихлопної труби. Якщо ви вирішили робити ремонт системи глушника самостійно, то потрібні варіанти труб ви можете придбати за допомогою нашого інтернет порталу. Ми пропонуємо труби для вихлопної системи в Києві. У нашому асортименті проміжні труби, а також вихлопні труби різних діаметрів. У різному виконанні пропонується труба для глушника, ціна буде залежати не тільки від виробника, а й від наявності покриття поверхні.

Купити трубу для глушника ви можете в наступних варіантах:

  • труба з чорної вуглецевої сталі;
  • труба з оцинкованим покриттям (цинкове покриття наноситься на всі поверхні труби, на внутрішні і на зовнішні);
  • вихлопна труба з алюмінієвим захисним антикорозійним покриттям (алюмінієве покриття наноситься на всі поверхні труби, на внутрішні і на зовнішні).

Всі вироби відповідають стандартній товщині стали стінок труби. Примітно, що антикорозійне покриття дозволяє захистити трубу від дії вологи і агресивних середовищ на деякий, досить тривалий час. Цей час залежить від того, коли випарується шар цинку або алюмінію. Сталь захищена від корозії, поки шар алюмінію або цинку присутній на ній. Але як тільки він випарується від часу, або його приберуть механічним способом, сталь буде покриватися корозією.