Тонкостінна труба для вихлопу

Тонкостінна труба для вихлопуВам необхідна якісна сполучна або вихлопна труба системи глушника автомобіля, тоді потрібні варіанти труб ми пропонуємо в нашому інтернет магазині. У нас в наявності є і тонкостінні варіанти труб для вихлопу, з товщиною стінок до 1,5 мм.

Занадто маленька товщина стінок може привести до того, що корозійні процеси і температурні перепади швидко приведуть до появи прогара і необхідності робити ремонт вихлопної системи завчасно. Однак сполучні труби системи вихлопу з великою товщиною стінок створять надмірну вагу, яка при інтенсивних, а особливо резонансних коливальних процесах, може привести до руйнування системи вихлопу. Оптимальним варіантом може служити труба для глушника з товщиною близько 1,5 мм. Такий виріб дозволяє протягом декількох років експлуатувати систему вихлопу, але при цьому не створить непотрібних напружень і надмірних навантажень.

Таку трубу для вихлопу купити можна в нашому інтернет магазині. Ми пропонуємо варіанти труб зі стандартної вуглецевої чорної сталі, а також з наявністю алюмінієвого або оцинкованого покриття. Присутні варіанти тонкостінних труб вихлопної системи з нержавіючої сталі, але така продукція буде трохи дорожче коштувати.

Замовлення труб можна зробити безпосередньо на даному сайті.