Труба глушника Ø 45Для вихлопної системи автомобіля у нас ви можете підібрати якісну трубу. Наші труби вихлопу виготовляються з вуглецевої сталі і мають стандартну товщину стінок, що дозволяє використовувати їх на протязі декількох років. Ми пропонуємо труби в асортименті і різних діаметрів. Саме в цьому розділі у нас представлені труби з чорної сталі діаметром 45 мм.

Труба системи глушника може вам знадобитися в різних випадках, при ремонті вихлопу. При капітальному ремонті, при установці універсальних резонатора, глушника, а також інших компонентів вихлопу, при монтажі прямоточної (спортивної) вихлопної системи, при заміні тільки банки глушника, і в інших випадках. Діаметр труби слід підбирати виходячи з технічних параметрів і потужності двигуна, а також особливостей паливної системи. Обсяг вихлопних газів в тракті повинен рухатися з певною швидкістю і тиском, без додаткових перешкод або зон розрядження.

Замовити трубу зовсім не складно, для цього вам необхідно просто заповнити представлену на нашому сайті форму і ми обов’язково зв’яжемося з вами, і допоможемо вибрати потрібний варіант.