Нашим клієнтам ми пропонуємо якісні труби вихлопної системи. У цьому розділі є труби системи глушника з внутрішнім діаметром 43 мм. Труби виготовляються з якісної вуглецевої чорної сталі і не мають додаткового антикорозійного покриття. Товщина стінок труб стандартна для вихлопної системи.

Застосування труби системи глушника потрібно при капітальному ремонті вихлопу, а також при зміні банки штатного глушника, при установці універсальних компонентів або при модернізації вихлопної системи і монтажі прямоточного (спортивного) глушника і інших компонентів. Наші труби розраховані на кілька років експлуатації і є надійною складовою вихлопного тракту.

Якщо ви робите комплексний ремонт вихлопної системи з заміною труб, то вибір необхідно робити з урахуванням їх діаметру. Діаметр труби повинен відповідати обсягу двигуна, і цей параметр дуже важливий. Справа в тому, що налаштований вихлоп це ще й певний тиск при русі по вихлопу відпрацьованих газів. Дрібніший діаметр буде створювати підвищену непрохідність і «душити» двигун, а більш широкий діаметр буде створювати зони розрядження, що також негативно позначиться на роботі двигуна.