Труба глушника Ø 42Якщо ви шукаєте хорошої якості сполучні труби до вихлопної системи автомобіля, то у нас ви можете замовити відповідні варіанти. Тут ми готові представити вам труби вихлопної системи з внутрішнім діаметром 42 мм. Самі труби виготовлені з високоякісної вуглецевої сталі і мають товщину стінок, стандартну для вихлопних систем. Товщина показник важливий. Занадто товсті труби в системі глушника встановлювати не варто, так як вони мають велику масу. Сама система вихлопу постійно піддається значним коливальним і температурних навантажень, і в разі з коливаннями, зайва вага може збільшити амплітудні показники і швидше зруйнувати кріплення.

Тонка сталь на трубах буде швидше приходити в непридатність через агресивне середовище і корозію, що негативно скажеться на її терміні експлуатації. Тому правильним буде стандарт товщини, який знаходиться в діапазоні 1,2 – 2,0 мм.

Діаметр труби слід розраховувати в суворій відповідності з потужністю двигуна і іншими технічними характеристиками двигуна. Це пов’язано з рівнем тиску вихлопних газів і швидкістю заповнення вихлопного тракту.