Покупцям нашого інтернет магазину ми пропонуємо якісні труби вихлопної системи в асортименті. В цьому розділі нашого сайту є труби системи глушника з внутрішнім діаметром 100 мм. Труби виготовляються з якісної вуглецевої стандартної чорної сталі і не мають додаткового захисного покриття. Товщина стінок труб стандартна для вихлопної системи і становить не менше 1,5 мм.

Купити трубу системи глушника ви можете при капітальному ремонті вихлопу, при зміні окремо банки штатного глушника, при установці універсальних компонентів, при ремонті тільки сполучної труби вихлопу, при тюнінгу вихлопної системи і монтажі прямоточного (спортивного) глушника, а також в інших ситуаціях. Труби з вуглецевої сталі розраховані на кілька років експлуатації.

Вибір труби сполучної необхідно робити з урахуванням її діаметра. Діаметр труби повинен відповідати при цьому обсягу і потужності двигуна. Якщо у вас виникли питання з приводу нашої продукції або ви хочете замовити потрібний вам варіант труби, просто зверніться до нас. Ми допоможемо вам у вирішенні ваших проблем.