Гофрована труба вихлопної системи

На нашому сайті ви можете придбати гофровану гнучку металеву трубу, призначену для вихлопної системи автомобіля або при роботі двигуна внутрішнього згоряння. Гофра труба може знадобитися в різних ситуаціях. Головна її перевага – герметичність і можливість вигину. Гофрована труба вихлопної системи виготовляється з нержавіючої або алюмінізованої високоякісної сталі, і розрахована на тривалий термін експлуатації.

Для чого може знадобитися гофрована труба вихлопної системи. Наприклад, для облаштування в приміщенні роботи дизель-генератора або генератора, що працює на бензині. У цьому випадку необхідне якісне відведення вихлопних газів назовні, в цьому допоможе саме гофрована труба. Вона забезпечить також і деяку рухливість, що буває необхідно.

Застосування гофрованої труби вихлопної системи може знадобитися для запуску двигуна автомобіля в приміщенні гаража. В цьому випадку гофрована труба, виведена назовні, допоможе уникнути наповнення приміщення гаража вихлопними газами. Є й інші варіанти застосування спеціальної гофри для вихлопної системи.

Наш магазин пропонує гофровану трубу системи вихлопу різних діаметрів. Ви можете підібрати потрібний варіант для вашого автомобіля.