Гофрована труба вихлопної системи

Гофрована труба вихлопної системиНа нашому сайті ви можете придбати гофровану гнучку металеву трубу, призначену для вихлопної системи автомобіля або при роботі двигуна внутрішнього згоряння. Гофра труба може знадобитися в різних ситуаціях. Головна її перевага – герметичність і можливість вигину. Гофрована труба вихлопної системи виготовляється з нержавіючої або алюмінізованої високоякісної сталі, і розрахована на тривалий термін експлуатації.

Для чого може знадобитися гофрована труба вихлопної системи. Наприклад, для облаштування в приміщенні роботи дизель-генератора або генератора, що працює на бензині. У цьому випадку необхідне якісне відведення вихлопних газів назовні, в цьому допоможе саме гофрована труба. Вона забезпечить також і деяку рухливість, що буває необхідно.

Застосування гофрованої труби вихлопної системи може знадобитися для запуску двигуна автомобіля в приміщенні гаража. В цьому випадку гофрована труба, виведена назовні, допоможе уникнути наповнення приміщення гаража вихлопними газами. Є й інші варіанти застосування спеціальної гофри для вихлопної системи.

Наш магазин пропонує гофровану трубу системи вихлопу різних діаметрів. Ви можете підібрати потрібний варіант для вашого автомобіля.