Ми представляємо ремонтні кути вихлопної системи автомобіля з різними величинами кута повороту. Тут ви можете вибрати кут з внутрішнім діаметром 55 мм. Такий кут слід купувати, тільки якщо діаметр сполучних труб системи вихлопу також становить величину внутрішнього діаметра в 55 мм.

Кут вихлопного тракту може знадобитися при необхідності ремонту системи труб глушника, при комплексному ремонті і заміні всіх компонентів вихлопу, при установці універсальних запчастин, а також при монтажі спортивної (прямоточною) вихлопної системи. Головна мета кутів – створення найбільш коректної конфігурації труб вихлопного тракту під кузовом автомобіля.

Ми пропонуємо кути, виготовлені з якісної вуглецевої чорної сталі, кутів з антикорозійним покриттям у вигляді шару алюмінію або цинку, в продажу також зустрічаються кути з нержавіючої сталі. Незалежно від виконання кутів, товщина стінок в них буде стандартною, характерною для системи вихлопу авто.

Кути вихлопної системи пропонуються з різними величинами кута повороту. Ви можете вибрати потрібний вам варіант. При виробництві кутів місце повороту виробу не змінюється в діаметрі, це дозволяє зберегти пропускну здатність вихлопного тракту без спотворень.