Якісна сполучна труба вихлопної системи автомобіля здатна прослужити вам багато років, без необхідності її повної заміни, якщо ви спочатку поставите хороший варіант цієї запчастини на свій автомобіль. Якщо ви запланували для свого авто капітальний ремонт системи глушника, то подбайте про те, щоб вибрати надійні комплектуючі. Це також важливо і для сполучних труб вихлопної системи. Ми пропонуємо вам в цьому розділі нашого каталогу якісну трубу з внутрішнім діаметром 95 мм, виготовлену з високосортової сталі, покритої зверху алюмінієвим шаром. Шар алюмінію (алюмінізація) наноситься заводським способом, що робить його стійким до механічного впливу.

Сполучна алюмінізірованна труба має стандартну товщину стінок і розрахована на збільшений термін експлуатації. Застосування труби можливо в будь-який період року, зі стандартними температурними режимами і вологості, характерними для нашої місцевості.

Діаметр труби 95 мм повинен бути обраний в точній відповідності з технічними параметрами двигуна автомобіля і паливною системою. Щоб зробити замовлення труби сполучної для вихлопної системи автомобіля, вам необхідно зв’язатися з нами і підтвердити бажання зробити покупку.