Труба глушника Ø 70 з алюмінієвим покриттямДля ремонту вихлопної системи автомобіля, вам знадобляться з’єднувальні труби, що поєднують в єдиний ланцюг всі основні вузли вихлопу. На нашому сайті ми пропонуємо якісні та недорогі сполучні труби системи глушника. Тут представлені труби з внутрішнім діаметром 70 мм. Відмінною особливістю даних сполучних труб є наявність на зовнішніх і внутрішніх стінках захисного, антикорозійного, алюмінієвого шару, який наноситься в заводських умовах за спеціальною технологією.

Труба глушника Ø 70 має стандартну товщину стінок, що разом з антикорозійним захистом дозволяє прослужити їй тривалий термін. Наші труби можуть знадобитися: при капітальному ремонті вихлопу, при заміні окремо банки глушника, при установці спортивних (прямоточних) або універсальних компонентів вихлопної системи, а також при локальному механічному пошкодженні труби і в інших відповідних ситуаціях.

Замовити нашу продукцію зовсім не складно. Вам достатньо заповнити просту форму зворотного зв’язку і наші фахівці обов’язково зв’яжуться з вами і допоможуть правильно підібрати кращі запчастини до вашого автомобіля.