Для вашого автомобіля ми пропонуємо якісні запчастини вихлопної системи, а саме сполучні труби. На цій сторінці нашого каталогу ми пропонуємо вам сполучні труби системи глушника, які мають внутрішній діаметр 65 мм.

Особливістю даної труби є її покриття за всіма (внутрішніми і зовнішніми) поверхнями і захисним алюмінієвим шаром. Таке покриття має назву «алюмінізація». Виготовлення шару алюмінія наноситься за допомогою спеціального технологічного процесу в кілька стадій і в заводських умовах. Покриття стає стійким до корозії і інших агресивних середовищ, а також не руйнується при звичайних механічних впливах.

Ми пропонуємо труби хорошої якості і за вигідними цінами. У нас можна придбати сполучні компоненти глушника, як в роздріб, так і оптом. Товщина стінок труб пропонується стандартної для вихлопних систем авто і залежить від діаметра.

Щоб ви правильно змогли підібрати труби саме під свій автомобіль, ви можете скористатися формою, розташованої на нашому сайті. Ми допоможемо вам точно зробити вибір.