Труба глушника Ø 45 з алюмінієвим покриттямУ нашому асортименті також є сполучні труби вихлопної системи, які мають спеціальне, захисне, антикорозійне покриття. Для цього варіанту, таке покриття виконано в вигляді шару алюмінію. Алюмінієвий шар наноситься за допомогою спеціальної технології і стійкий до механічних впливів. Шар алюмінію перешкоджає передчасній появі корозії, що позитивно позначається на терміні експлуатації виробу.

В даному розділі ми пропонуємо алюмінізірованні труби системи глушника, які мають внутрішній діаметр 45 мм. При цьому товщина стінок труби також є стандартною для вихлопу.

Наші труби глушника підійдуть для ремонту вихлопної системи будь-якої складності і комплексності. Ви можете просто замовити їх у нас за вигідними цінами, не залежно від того, що ви запланували робити з вихлопом.

Представлений виріб слід вибирати строго під відповідний обсяг і потужність двигуна. Важливим параметром для справної роботи вихлопної системи є ця відповідність, яка буде найкращим чином забезпечувати потрібну швидкість руху відпрацьованих газів по вихлопного тракту.