Гарна, якісна сполучна труба вихлопної системи автомобіля здатна прослужити багато років, без необхідності її повної заміни. Якщо ви запланували для свого автомобіля капітальний ремонт системи глушника, то подбайте про те, щоб вибрати надійні комплектуючі. Це безпосередньо стосується і труб вихлопу. Ми пропонуємо вам якісні труби різних діаметрів, виготовлені з якісної сталі, покритої зверху алюмінієвим шаром. Шар алюмінію наноситься заводським способом і особливо стійкий до механічного відшаровування.

Така труба крім стандартної для систем вихлопу товщини стінок, має і антикорозійне покриття, яке додатково служить захистом. Така труба зможе прослужити вам довше стандартного варіанту труб з чорної сталі.

Тут ми пропонуємо універсальні труби вихлопної системи автомобіля діаметром 42 мм і з алюмінієвим покриттям поверхонь. Такий діаметр труби повинен бути обраний в точній відповідності з технічними параметрами двигуна автомобіля, а також особливостей паливної системи. Найбільш важливим параметром є об’єм циліндрів, так як саме він відповідає за кількість виробленого відпрацьованого газу з камер згоряння в систему вихлопу. Тут діаметр труби грає вирішальну роль.