При комплексному ремонті вихлопної системи автомобіля, вам знадобляться, в тому числі і сполучні труби, які пов’язують всі деталі вихлопу в єдиний вихлопний тракт. У нас на сайті ми пропонуємо якісні та недорогі сполучні труби системи глушника. Дані сполучні труби глушника мають на зовнішніх і внутрішніх стінках захисне, антикорозійне, алюмінієве покриття, яке наноситься в заводських умовах і за спеціальною технологією. Таке покриття дозволяє збільшити термін служби труб і захистити їх на деякий час від дії корозії та інших шкідливих впливів.

Тут, на цій сторінці нашого каталогу представлені труби з діаметром 130 мм. Дані труби глушника мають стандартну товщину стінок для такого діаметру і складають 2 мм. Сполучні труби можуть знадобитися для різних ситуацій при ремонті системи вихлопу, установці універсальних компонентів або при монтажі прямоточною (спортивної) системи вихлопу. У будь-якому випадку ви можете розраховувати на високу якість.

Придбати трубу вихлопної системи у нас просто. Ви завжди можете звернутися до наших фахівців за консультацією, з’ясувати всі питання і зробити замовлення.