Труба алюмінізована для вихлопної системи Ø 35При капітальному ремонті вихлопної системи, а також при її тюнінгу або монтажі повністю універсальних компонентів, при установці нових труб глушника важливо дотримуватися штатних характеристик. Одним з найважливіших показників є діаметр труб вихлопної системи. Справа в тому, що швидкість руху газів і швидкість наповнення вихлопного тракту, а також тиск відпрацьованих газів повинні точно відповідати характеристикам двигуна.

Тут враховується на заводі виробнику не тільки потужність мотора, але і тип паливної системи, наявність/відсутність наддуву і т.д. Тому при заміні труб вихлопної системи завжди дотримуйтесь відповідністі діаметра, це важливо для нормальної роботи двигуна.

У нас ви можете зробити замовлення труби вихлопної системи діаметром 35 мм. Труба глушника 35 має покриття зовнішньої і внутрішньої поверхні захисним антикорозійним шаром алюмінію. Це дозволяє збільшити термін експлуатації труби, навіть не дивлячись на те, що вона буде використовуватися в агресивних умовах підвищеної температури, вологості і наявності солі на дорогах в зимову пору року.

З приводу замовлення даного виробу звертайтеся до нас!