Під час комплексного (капітального) ремонту вихлопної системи, необхідність заміни сполучних труб часто є теж необхідною. Для правильної заміни слід вибирати сполучні труби, які точно відповідають за діаметром із заводськими трубами, встановленими на вашому автомобілі. Також важливо, щоб якість сполучних труб була досить хорошою., і вони змогли б прослужити вам декілька років без необхідності їх заміни.

Тут, на цій сторінці нашого каталогу ми пропонуємо труби проміжні і сполучні для вихлопної системи автомобіля. Внутрішній діаметр труби складає 90 мм. Труба виготовляється з якісної вуглецевої сталі і розрахована на тривалий термін експлуатації. Труба глушника Ø 90 має стандартну величину товщини стінок, близько 1,5 мм.

Заміна труб вихлопної системи потрібна в разі, якщо рідні, встановлені труби зазнали значних корозійних процесів і є шанс появи прогара в них. Також їх слід міняти, якщо вони отримали механічні пошкодження, що змінили їх геометрію, діаметр перетину або розрив цілісності труби.

Звертайтеся до нас, ми допоможемо вам вибрати потрібний варіант труб для вихлопної системи вашого автомобіля і швидко доставимо вам ваше замовлення.