Якщо вихлопній системі вашого автомобіля потрібен капітальний ремонт із заміною з’єднувальних труб, то потрібний варіант ви можете підібрати в нашому інтернет магазині. В даному конкретному розділі ми пропонуємо з’єднувальні труби системи вихлопу з внутрішнім діаметром 75 мм. Труба виготовлена ​​з вуглецевої якісної чорної сталі і має стандартизовану для вихлопу товщину стінок.

Така труба системи глушника розрахована на використання при капітальному і звичайному ремонті вихлопу. А також при установці універсальних компонентів вихлопу, при монтажі прямоточною (спортивної) вихлопної системи, при заміні тільки банки глушника або резонатора, при механічному пошкодженні ділянки труби вихлопу і її заміні, і в інших ситуаціях.

Діаметр труби слід підбирати виходячи з характеристик і потужності двигуна, а також типу паливної системи вашого автомобіля. Для чого необхідна відповідність діаметра? Щоб нормально працював двигун, обсяг вихлопних газів в вихлопному тракті повинен рухатися з певною швидкістю і без зон розрядження. У цьому випадку вдається досягти потрібного коефіцієнта корисної потужності двигуна і налаштувати інші компоненти авто коректно.