Вашому автомобілю потрібний ремонт вихлопної системи з заміною з’єднувальних труб глушника, ви можете в нашому інтернет магазині підібрати нові якісні труби за низькою ціною. Ми пропонуємо з’єднувальні труби вихлопної системи різних діаметрів. Даний розділ нашого сайту присвячений трубі з внутрішнім діаметром 100 мм.

Запчастина має спеціальне антикорозійне алюмінієве покриття всіх поверхонь (зовнішніх і внутрішніх). Таке покриття наноситься технологічним способом в заводських умовах після спеціальної попередньої обробки поверхонь виробу. Алюмінізація дозволяє збільшити термін експлуатації виробу за рахунок тривалого опору агресивному середовищу і корозійним процесам.

Діаметр труби Ø 100 вихлопної системи повинен прямо залежати від типу і потужності двигуна, а також від типу паливної системи. Тому, при покупці завжди вибирайте відповідний для вашого автомобіля варіант запчастини. Наша сполучна труба вихлопної системи підійде для вітчизняних автомобілів і іномарок, для яких такий розмір діаметра буде відповідати технічним вимогам.